Pedagogai

Lopšelio- darželio Šarkele pedagogai

Eil. Nr.

Vardas, pavarde

Pareigos

Kvalifikacija, igijimo data

Išsilavinimas, specialybe

El. Paštas

1

Asta Ajauskiene

Logopede

Logopedo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, specialusis pedagogas ir logopedas

2

Rasute Ptašnikienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagoge

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

3

Rima Bulotaite

Priešmokyklinio ugdymo pedagoge Logopedines grupes aukletoja

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir psichologijos destytoja, aukletoja

4

 Nijolė Grublienė

 Auklėtoja

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija  Aukštasis

5

Angele Bruožiene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1996

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

6

Iveta Valionienė

Aukletoja

Aukletojo kvalifikacine kategorija

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

7

8

Regina Džiaugyte

Aukletoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir psichologijos destytoja, aukletoja

9

10

Laima Jaruseviciene

Priešmokyklinio ugdymopedagoge

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1997

Aukšasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

laimaja@yahoo.com

11

 Greta Jociuvienė

Muzikos pedagoge

Vyresniojo mokytojo profesinė kvalifikacija

 Aukštasis, Muzikos akademija

12

13

Vilma Soboliene

Aukletoja

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija, 2017

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja, Magistras

vilmasoboliene@gmail.com

14

LaimaSteikuniene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 2016

Aukštasis, Mokosi Kauno kolegijoje, ikimokyklinio ugdymo aukletojo specialybe

15

Emilija Košeleviene

Logopede

Logopedo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Specialusis pedagogas, logopedas

emilija.k.s@gmail.com

16

Dana Makauskiene

Kuno kulturospedagoge

Mokytojo metodininko kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Trenere

17

Virginija Ribašauskiene

Priešmokyklinio ugdymo pedagoge

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

virgyte@gmail.com

18

Maryte Sodaitiene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

19

Violeta Šaukliene

Logopedines grupes aukletoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

20

Lina Zakareviciene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 2009 01 01

Aukštasis, Ikimokyklinis ugdymas

linuze10@gmail.com

21

Aldona Šauliene

Direktores pavaduotoja ugdymui

II vad.kateg

AukštasisIkimokyklinio ugdymo aukletoja, Specialioji pedagoge ir logopede, Magistras

22

Ingrida Emilijana Jasioniene

Direktore

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja, Magistras

23

Laima Juociene

Aukletoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

laimajuociene@gmail.com

24

Sima Dovydeniene

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

25

Eglė Kapustavičienė

Auklėtoja

Auklėtojo kvalifikacija

Kauno kolegija

26

Vilma Frejerienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, KKA

 27  Jūratė Stonienė Auklėtoja Auklėtoja Aukštasis

 

 

Pateikimo data: 2018-12-03