I ETAPAS

PIRMA PAMOKA

L/D “ŠARKELĖ” jau septintus metus dalyvauja Respublikiniame projekte “LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS”, kurį organizuoja Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.  Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį.

Projektas vyks 2021 m. vasario-birželio mėn. Dalyvaus 325 darželiai ir apie 32000 vaikų. Projektas vyks 3 etapais.  Mūsų darželyje 1 etapas vyks vasario-kovo mėn. Tai bus nuotolinės pamokėlės, kuriose galės dalyvauti visų grupių vaikai. Kartu su grupės auklėtojomis visi galės judėti, pasinaudodami nuotolinių pamokėlių medžiaga. Tėveliai galės palaikyti savo vaikų sportavimą per socialinius tinklus  @lietuvosmazujuzaidynes, LTMŽ

Rekomendacijos-Varles (1) (1)   I pamoka “Smagiosios varlės”

Mūsų darželio auklėtiniai ir pedagogai kūrybiškai naudoja LMŽ nuotolinių pamokėlių medžiagą. I pamokėlė – ypatingai žaisminga ir leidžianti visiems linksmai sportuoti.

Prie nuotaikingo sporto prisijungia “Geniukų” gr. , “Žvirbliukų” gr. , “Pelėdžiukų” gr. vaikučiai


I ETAPAS

ANTRA PAMOKA

Linkime sėkmės sportuojant!

Rekomendacija_kedutes    II pamoka “Sportuojame su kėdutėmis”

Užsiėmimai su kėdutėm labai patiko priešmokyklinukams. Jie atliko ir Kristinos siūlomus pratimus, ir kūrė savo variantus. Visi nusiteikę namuose šių pratimų pamokyti tėvelius, broliukus, sesutes.

Prie antros pamokėlės prisijungia ir “Pelėdžiukų” gr. vaikai


I ETAPAS

ANTRA PAMOKA

“Sveikata yra didžiausias žmogaus turtas” (Hipokratas) Nesustokite!

 Rekomendacijos-lazdos         III pamoka. Mankšta su lazdomis