Lopšelio- darželio Šarkele pedagogai

Eil. Nr.

Vardas, pavarde

Pareigos

Kvalifikacija, igijimo data

Išsilavinimas, specialybe

El. Paštas

1

Asta Ajauskiene

Logopede

Logopedo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, specialusis pedagogas ir logopedas

2

Rasute Ptašnikienė

Auklėtoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

3

Rima Bulotaite

Auklėtoja

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir psichologijos destytoja, aukletoja

4

 Nijolė Grublienė

 Auklėtoja

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija  Aukštasis

5

Angele Bruožiene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1996

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

6

Iveta Valionienė

Aukletoja

Aukletojo kvalifikacine kategorija

Aukštesnysis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

7

Regina Džiaugyte

Aukletoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir psichologijos destytoja, aukletoja

8

Laima Jaruseviciene

Auklėtoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1997

Aukšasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

9

 Greta Jociuvienė

Muzikos pedagoge

Vyresniojo mokytojo profesinė kvalifikacija

 Aukštasis, Muzikos akademija

10

Vilma Soboliene

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija, 2017

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja, Magistras

vilma.sarkele@gmail.com

11

LaimaSteikuniene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 2016

Aukštasis, Mokosi Kauno kolegijoje, ikimokyklinio ugdymo aukletojo specialybe

12

Emilija Košeleviene

Logopede

Logopedo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Specialusis pedagogas, logopedas

13

Dana Makauskiene

Kuno kulturospedagoge

Mokytojo metodininko kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Trenere

14

Virginija Ribašauskiene

Priešmokyklinio ugdymo pedagoge

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

15

Maryte Sodaitiene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 1996

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

16

Violeta Šauklienė

Auklėtoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija 2009

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

17

Lina Zakareviciene

Aukletoja

Vyresniojo aukletojo kvalifikacine kategorija 2009 01 01

Aukštasis, Ikimokyklinis ugdymas

18

Aldona Šauliene

Direktores pavaduotoja ugdymui

II vad.kateg

AukštasisIkimokyklinio ugdymo aukletoja, Specialioji pedagoge ir logopede, Magistras

19

Ingrida Emilijana Jasioniene

Direktore

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja, Magistras

20

Laima Juociene

Aukletoja

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

21

Sima Dovydeniene

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

Aukštasis, Ikimokyklinio ugdymo aukletoja

22

Eglė Kapustavičienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Auklėtojo kvalifikacija

Kauno kolegija

23

Vilma Frejerienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Aukletojo metodininko kvalifikacine kategorija

Aukštasis, KKA

 24  Jūratė Stonienė Auklėtoja Auklėtoja Aukštasis