Balandžio 24 d. mūsų darželyje jau 20-ąjį kartą vyko kalbos šventė-viktorina “Žodžių galia”, skirta Motiejaus Valančiaus – skatinusio didelius ir mažus mokytis, bei gyventi sveikai ir draugiškai – metams paminėti. Joje dalyvavo priešmokyklinių “Dagiliukų”, “Zyliučių” ir “Vyturiukų” grupių vaikai. Jos metu, vaikai tobulino kalbinius įgūdžius, lavino dėmesį, atmintį, mąstymą. Patyrė teigiamų emocijų.