1. Respublikinis virtualus ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir mokytojų kūrybinis projektas – “Muzikinė pasaka-2023”

NUOSTATAI

2. Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių nuotraukų parodos “Pirštininių lėlių įvairovė ir panaudojimas ugdomojoje veikloje”  NUOSTATAI

3. Sausio 10–20 d. buvo įgyvendintas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

Šiame projekte dalyvavo ir “Žvirbliukų” grupės vaikučiai su mokytojomis Eglė Kapustavičienė ir Vilma Sobolienė.

4. „Pelėdžiukų“ grupė dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Forests sectrets“. Projekto tikslas naudojant įvairias priemones suteikti vaikams teigiamų emocijų, gilinti žinias apie miško augalus, gyvūnus, jų įvairovę, gyvenimo ypatumus, skatinti vertybių ugdymą, pagarbą gamtai. Vaikai naudodami įvarias priemones pagamino lesyklėles ir jas pakabino darželio teritorijoje. Taip „Pelėdžiukai“ pasirūpino tais, kuriems žiemą patiems tai padaryti yra sunku.

5. “Geniukų” grupės vaikai dalyvauja Respublikiniame muzikiniame projekte “Į muzikos šalį” IV etape “Į muzikos šalį gamtos ritmu”. Kartu su tėveliais vaikai kūrė muzikinius instrumentus iš gamtinių žaliavų, juos panaudojom kūrinio atlikimui, kurį pavadinom “Rudens linksmybės”

6. “Žvirbliukų” grupės vaikai dalyvauja Respublikiniame projekte “Žaidimai moko”. Užduotis “Obuolio tyrinėjimas”. Ieškojome, aptarėme obuolio formą, dydį, spalvas, sandarą. Svėrėme, aiškinomės ar skęsta, gaminome “laivus” iš obuolių ir t.t. Pasaulis nuostabus, pilnas netikėtumų ir įdomybių!

7. “ŽVIRBLIUKŲ” grupės vaikai dalyvauja Respublikiniame projekte “Sveikata visus metus”. Vaikai atliko šio mėnesio užduotį

Sveikata visus metus RUGSĖJIS

8. “PELĖDŽIUKŲ” grupė dalyvauja eTwinning projekte “ACTIVE EUROPEAN CITIZEN. Helping children to grow up! (Padėti vaikams užaugti)”. Tad visą praėjusią savaitę “PELĖDŽIUKAI” kalbėjo apie saugų eismą, kaip reikia elgtis gatvėje, skaičiavo kaladėles, susipažino su figūromis, rūšiavo transporto priemones ir piešė su mašinų ratais.