Pabeldė į langą rugsėjis   

  Ir greitai per lauką nuėjo,

  Atnešęs mums dovanų

  Spalvotą dėžutę dažų.

 

  Geltona, raudona, ruda

  Dėžutėje buvo spalva.

  Kitų spalvų neįdėjo,

  Pamiršo, todėl, kad 

  Skubėjo…

                             

Mieli tėveliai ir vaikučiai, 

 Rugsėjo 1 dieną

Laukiame Jūsų darželyje  Jums patogiu metu nuo 7.30 val. iki 10.00 val. Jus šventiškai sutiks personažas ir palydės į grupes.

 

Pagarbiai,

Direktorė

 

Vaikų, kurie pradės lankyti lopšelį-darželį “Šarkelė” nuo rugsėjo 1d. tėvelių dėmesiui!

Prašome Jūsų iki birželio 1d., atvykus pas direktorę, pasirašyti sutartis ( turėti gimimo liudijimą). Laukiame Jūsų kasdien nuo 10.00 val. iki 14.00 val.

                                                                          Direktorė

 

Tvarka nuo 2020- 09- 01 

2019 gegužės 13- 17 dienomis lopšelyje- darželyje vyks atvirų durų dienos.

 

Atvirų durų savaitė Kauno švietimo įstaigose „Darželiai kviečia“

Gegužės 13–17 dienomis nuo 10 iki 18 valandos Kauno ikimokyklinėse įstaigose, mokyklose-darželiuose ir kitose švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vyks atvirų durų dienos „Darželiai kviečia“.

 

Kviečiame šeimas, namuose auginančias mažamečius vaikus, pasinaudoti puikia proga parinkti vaikui tinkamiausią ugdymo įstaigą. Adresus galite sužinoti ir informacijos apie ikimokyklinį, priešmokyklinį ugdymą surasti Kauno miesto savivaldybės internetinės svetainės skyrelyje „Švietimas“.

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas: visi šešiamečiai privalo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Todėl raginame 2013 metais gimusių kauniečių tėvus (globėjus) iki gegužės pabaigos pateikti prašymus švietimo įstaigoms, turinčioms priešmokyklines grupes. Tokios grupės veikia visose Kauno ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose-darželiuose, taip pat mokyklose-daugiafunkciuose centruose ir kai kuriose bendrojo ugdymo mokyklose. Kadangi priešmokyklinį ugdymą remia valstybė, ugdymas šiose grupėse yra nemokamas.

 

Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius


2019- I Ketvirtis spec.lėšos

2019- II Ketvirtis spec.lėšos

2019-III Ketvirtis spec.lėšos

2019-IV Ketvirtis spec.lėšos

 

Nuo 2018-09-01 atidaroma papildoma 1 lopšelio amžiaus grupė. Specialiųjų ugdymosi poreikių vaikai bus integruojami į bendrojo lavinimo grupes.

 


 

Gerbiamieji tėveliai,

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atlieka tyrimą, skirtą įvertinti ikimokyklinio amžiaus vaikų maitinimosi įpročius, ir vykdo apklausą. Anketa yra anoniminė, visi tyrimo rezultatai bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams sudaryti. Užpildydami anketą prisidėsite prie efektyvaus visuomenės sveikatos priežiūros planavimo ugdymo įstaigose. Dėkojame Jums už Jūsų nuoširdžius atsakymus bei bendradarbiavimą.

Nuoroda į anketą: https://www.surveylegend.com/s/kwb

70_budu_tevams (1)

 


„Gerb. Tėveliai,

Noriu informuoti, kad šiomis dienomis Kauno mieste bei visoje Lietuvoje smarkiai išaugo sergamumas gripu bei kitomis ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, todėl pastebėjus, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, kreipkitės į šeimos gydytoją dėl tolimesnio gydymo ir neleiskite vaiko į ugdymo įstaigą, kol nepasveiks.

Siunčiu nuorodą į informaciją, kurios dėka galite įvertinti Jūsų vaiko ligos simptomus būdingus gripui ar peršalimui:

A3_gripo plakatas


RASTAS_DEL_KEICIAMO_BRANDUMO_MOKYKLAI_VERTINIMO

STEP

VAIKŲ DARŽELIO VADOVĖ INGRIDA JASIONIENĖ: „VAIKAI – KAIP GĖLĖS, REIKIA NETRUKDYTI JIEMS AUGTI“ VIGAILĖ KARPAVIČIŪTĖ

 


 

Nuo 2017 – 09 – 01 atidaromos 2 lopšelio amžiaus grupės.