Laimingi vaikai - laimingi ir mes!

 

 

Mūsų tikslas puoselėti vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymąsi ir jo integraciją į visuomenę, šeimą, socializacijos sėkmę, kurti ir sudaryti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius, kultūros, etninius, tautinius bei socialinius pažintinius procesus.

 

 

Sudaryti sąlygas pagrindinei vaikų veiklai – žaidimui. Sukurti saugią, stimuliuojančią ugdomąją aplinką.

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Steigėjas
Aktualu
Aktualu

Birželio 2 dieną ir vėl mūsų darželį aplankė Kauno Sakralinės muzikos mokyklos pedagogės, profesionalės muzikantės – Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė (smuikas) ir Ieva Žemaitytė (fortepijonas), kartu su savo mokinukėmis, kurios vaikučiams pagrojo savo išmoktus kūrinius.

Buvo įvykdyta projekto “Pažinkime muzikos pasaulį” 2 -oji numatyta veikla ir išdėstyta edukacinė medžiaga – “Muzikos kalbos elementas – harmonija. Fortepijono muzika, mažoro ir minoro dermės”. Vaikai buvo supažindinti su muzikos instrumento fortepijono istorija, sužinojo kas yra harmonija, kodėl ji tokia svarbi muzikoje, išgirdo daug kūrinių, kuriuos atliko Kauno Sakralinės muzikos mokyklos mokinukės, mokytojos. Sužinojo mažoro (linksma) ir minoro (liūdna) dermes (spalvas).   Svarbiausia, kad “Dagiliukų”, “Pingvinukų”, “Geniukų” ir “Vyturiukų” grupių ugdytiniai susidomėję klausė skambančių kūrinių, aktyviai dalyvavo klausimų “jūroje”, sužinojo muzikos instrumento – fortepijono istoriją, pamatė kas gyvena jo viduje.

Dėkojame kolegėms Ievai ir Jurgitai už dalyvavimą projekto tęsiny ir nuoširdų bendradarbiavimą