Laimingi vaikai - laimingi ir mes!

 

 

Mūsų tikslas puoselėti vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymąsi ir jo integraciją į visuomenę, šeimą, socializacijos sėkmę, kurti ir sudaryti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius, kultūros, etninius, tautinius bei socialinius pažintinius procesus.

 

 

Sudaryti sąlygas pagrindinei vaikų veiklai – žaidimui. Sukurti saugią, stimuliuojančią ugdomąją aplinką.

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Steigėjas
Aktualu
Aktualu

Gegužės 10 d. mūsų darželyje įvyko įdomios, patrauklios, suteikusios daug malonių emocijų muzikinės edukacinės programos  priešmokyklinukams „Susipažinkime – aš smuikas“ ir „Vaikų ritmo pojūčio ir motorikos lavinimas pasitelkiant gyvą muziką“. Edukatorės – Kauno Sakralinės muzikos mokyklos pedagogės, profesionalios muzikantės Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė (smuikas) ir Ieva Žemaitytė (fortepijonas).

Šios edukacinės programos – tai darželio pedagogų vykdomo muzikinės ir socialinės kultūros puoselėjimo projekto „Muzikos galia“ viena iš numatytų veiklų, kuria siekiame ne tik padėti vaikams atrasti muzikos pasaulį, pažinti garsų įvairovę, bet ir supažindinti su skirtingais muzikos instrumentais, formuoti muzikinio skonio pradmenis. gilinti socialinius ir emocinius įgūdžius. Svarbiausia, kad „Geniukų“ ir „Vyturiukų“ grupių ugdytiniai nuoširdžiai domėjosi smuiko garsų subtilybėmis, instrumento istorija, sužinojo, iš ko gaminamos smuiko stygos ir smičiaus „plaukai“, net galėjo „pasimatuoti“ vaikišką smuiką ir juo pagroti! Vaikai džiugiai dalyvavo judesių su muzika programoje, kuri padeda nuoširdžiai įsijausti į muziką ir ugdo išraiškingą ritmo pajautimą, išgirdo nuostabius smuiko ir fortepijono duetus.

Dėkojame kolegėms Ievai ir Jurgitai už dalyvavimą projekte ir nuoširdų bendradarbiavimą.