Kovo pabaigoje mūsų darželio „Zylučių“ grupėje pastatėme nedidelį Ramybės namelį – jaukią vietą, kurioje vaikai po vieną gali trumpam ateiti nusiraminti ir pabūti su savo mintimis. Prieš pradedant juo naudotis, socialinė pedagogė vaikus supažindino su namelio paskirtimi: perskaitė pasaką–instrukciją apie tai, kaip ir kada galima jį lankyti, bei pristatė tris paprastas taisykles. Tikimės, kad Ramybės namelis padės vaikams pamažu mokytis nusiraminti, pažinti savo jausmus ir tinkamai išreikšti emocijas, nes šio svarbaus įgūdžio jie dar tik mokosi.