Balandžio 12 d. trečius metus Kauno pilyje į projekto „Paukščiuko gimtinę lizdu vadini, o kas gi, gimtine, tu man esi“ baigiamąjį renginį susirinko Kauno lopšeliai-darželiai: „Tukas“, „Daigelis“, „Nežiniukas“, „Žingsnelis“, „Spragtukas“, „Klevelis“, „Židinėlis“ kartu pašokti, padainuoti, pažaisti lietuvių liaudies žaidimus apie paukštelius, pritariant kanklėmis.
Kiekvienas šiltas bendravimas, draugystė suburia mus kurti grožį, meilę, gražius santykius. Ugdo vaikų smalsumą daug sužinoti ir patirti. Puoselėja meilę savo gimtajam kraštui, ugdo pilietiškumą ir tautiškumą.