Gegužės 13 d. mūsų darželyje vyko “Gandriukų” grupės susipažinimo užsiėmimas su socialine pedagoge. Veikla prasidėjo smagiu atradimų žaidimu – vaikai ieškojo paslėptų žaisliukų ryžių inde. Kiekvienam radus savo „lobį“, jis, pasakęs savo vardą, prisistatydavo žaisliuku ir jį parodydavo visiems. Grupės draugai nekantriai laukė savo eilės, kupini smalsumo. Vėliau mažieji kūrėjai ėmėsi piešimo užduoties – vaikai piešė ištrauktus žaisliukus, tokius, kokius jiems pavyko rasti. Kai kuriems pavyko nupiešti policininką, krabą, krokodilą, slieką ar mašinytę. Kiti pasirinko kurti saulutes ir gėlytes – kiekvienas piešinys buvo savitas ir unikalus. Visos veiklos metu vaikai buvo labai aktyvūs, susikaupę ir kantrūs: stengėsi surasti ir paslėpti žaisliukus, laukė savo eilės ir kruopščiai atliko užduotis. Baigus piešti, visi kartu sužaidė judrų žaidimą „Lietaus lašai, saulė, liūtas, katė, vilkas“. Užsiėmimo pabaigoje surengta spalvinga piešinių paroda, o už pastangas vaikai sau garsiai paplojo.
